39 ја следат оваа компанија


- 17%

Автомобил 1:24 Mercedes Benz SLK – Maisto

900 ден.

749 ден.

Преостанато време

Шифра:

200000000736
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Автомобил 1:24 Mercedes Benz SLK. Метален автомовил со пластични делови, реплика на оригиналниот модел. Вратите на автомобилот се отвараат. Направен со многу детали. 

 • Големина: 1:24
 • Производител: Maisto
 • Играчката е наменета за возраст од 3+ години

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.