39 ја следат оваа компанија


- 13%

RC Ferrari 458 Italia спортски автомобил 1:24 - Maisto со далечински управувач

1350 ден.

1179 ден.

Преостанато време

Купени:

1

Шифра:

200000000737
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Автомобил на далечинско управување 1:24 Ferrari 458 Italia. Реплика на оригиналниот модел.

 • Можно возење истовремено на два автомобила.
 • Потребни се 4 АА батерии (не се вклучени во пакувањето)
 • Далечински управувач
 • Препорачана возраст 8+ год.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.