All Inclusive одмор во Мај-Јуни на Халкидики! До 32% попуст All Inclusive ноќевањe во сместување по избор во Possidi Paradise Hotel 4*, Possidi, Halkdiki (23.05-19.06.2019)

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

6572 ден.

Попуст

30%

Заштеда

1972 ден.

Купени: 97

Добивате

Опции на понудата:

All Inc за 2 лица или 2+1 (Double Room GV) 6,572 ден. (106 еур)
4,600 ден. (74 еур)
All Inc за 2 лица или 2+1 (Double Room SV) 7,378 ден. (119 еур)
5,394 ден. (87 еур)
All Inc за 3 лица (Double Room GV) 8,370 ден. (135 еур)
5,704 ден. (92 еур)
All Inc за 3 лица (Superior Room GV) 9,300 ден. (150 еур)
6,510 ден. (105 еур)
All Inc за 2 возрасни +2 деца (Superior Room GV) 8,804 ден. (142 еур)
6,163 ден. (99 еур)
All Inc за 2 возрасни + 2 деца (Family Suite 1-Bedroom GV) 10,230 ден. (165 еур)
7,378 ден. (119 еур)
All Inc за 4 лица (Superior Room GV) 11,284 ден. (182 еур)
7,750 ден. (125 еур)
All Inc за 4 лица (Junior Suite GV) 11,718 ден. (189 еур)
8,203 ден. (132 еур)

Понудата е за All Inclusive ноќевањe за број на лица по избор во сместување по избор. Скратениците во опциите на собите се однесуваат на погледот на собата и се следни:

 • GV - Garden View (поглед кон градина)
 • PV - Pool View  (поглед кон базен)
 • SV - Sea View  (поглед кон море)

*Капацитетите за 23.05-25.05.2019 и 01.06-19.06.2019 се целосно исполнети

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.05.2019 до 19.06.2019
 • Пред купување на купонот информирајте се на e-mail за слободни места.
 • Откако ќе добиете потврден одговор извршете го купувањето и испратете го купонот на email адресата со REPLY во разговорот во кој сте комуницирале, за потврда на резервацијата
 • Капацитетите за 23.05-25.05.2019 и 01.06-19.06.2019 се целосно исполнети
 • Во e-mail порака наведете го името и презимето на оној кој треба да гласи резервацијата
 • Деца се сметаат од 2 до 11.99 години, над 12 години е возрасно лице.
 • За прво дете до 1.99 години сместувањето е бесплатно. 
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Во понудата не е вклучена туристичка такса истата се плаќа во хотелот и изнесува 3 еур по соба по ноќевање.
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат
 • Чекирањето во хотелот е од 14ч. а напуштањето на собата до 12ч.
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања.

Опис

Possidi Paradise е хотел со 4 ѕвезди со прекрасна локација на самата плажа на Халкидики.

Релаксирајте се покрај базенот или на плажата пред хотелот со пијалок од барот. Уживајте ја храната со звукот на брановите кои креираат одлична релаксирачка атмосфера. 

Собите во хотелот се пространи и модерно опремени. Опремени се со клима уред, сателистка телевизија и фрижидер. Бесплатен Wifi интернет е на располагање во заедничките простории на хотелот.

Хотелот располага со повеќе различни видови соби со различна комоција и опременост.

All Inclusive програмата вклучува:

 • Полн пансион со појадок, ручек и вечера
 • Освежителни пијалоци и кафе
 • Локални различни алкохолни и безалкохолни пијалоци 
 • Сладолед за време на вечерата
 • Попладневна ужина со кафе, чај и слатки 
 • Лежалки и чадори на базенот и плажања 
 • Забавни активности 
 • Фитнес центар и сауна
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.