Луксузен Ultra All Inclusivе одмор во Anastasia Resort & Spa 5* на Халкидики, Неа Скиони (24.05 - 31.05.2019)! Дополнителен 15% попуст на веќе промотивните цени! Ultra All Inclusive ноќевање во тип на сместување по избор за број на лица по избор

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

6014 ден.

Попуст

15%

Заштеда

902 ден.

Купени: 64

Добивате

Опции на понудата:

Ultra All Inc за 2 лица или 2+1 (Double Room MV) 6,014 ден. (97 еур)
5,112 ден. (82 еур)
Ultra All Inc за 2 лица или 2+1 (Double Room SV) 6,386 ден. (103 еур)
5,428 ден. (88 еур)
Ultra All Inc за 3 лица (Superior Room MV) 9,920 ден. (160 еур)
8,432 ден. (136 еур)
Ultra All Inc за 3 лица (Superior Room SV) 10,416 ден. (168 еур)
8,854 ден. (143 еур)
Ultra All Inc за 2 возрасни + 2 деца (Superior Room MV) 9,114 ден. (147 еур)
7,747 ден. (125 еур)
Ultra All Inc за 2 возрасни + 2 деца (Superior Room SV) 9,548 ден. (154 еур)
8,116 ден. (131 еур)
Ultra All Inc за 4 лица (Junior Suite SV) 12,214 ден. (197 еур)
10,382 ден. (167 еур)

Понудата е за Ultra All Inclusive ноќевањe за број на лица по избор во сместување по избор. Ultra All Inclusive програмата може да ја видите во описот.

Скратениците во опциите на собите се однесуваат на погледот на собата и се следни:

 • GV - Garden View (поглед кон градина)
 • PV - Pool View  (поглед кон базен)
 • SV - Sea View  (поглед кон море)

*Капацитетите за 23.05-25.05.2019 се целосно исполнети

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.05.2019 до 31.05.2019
 • Пред купување на купонот информирајте се на e-mail за слободни места, или преку телефон.
 • Откако ќе добиете потврден одговор извршете го купувањето и испратете го купонот на email адресата со REPLY во разговорот во кој сте комуницирале, за потврда на резервацијата
 • Во e-mail порака наведете го името и презимето на оној кој треба да гласи резервацијата
 • Капацитетите за 23.05-25.05.2019 се целосно исполнети
 • Деца се сметаат до 2 до 11.99 години, над 12 години е возрасно лице.
 • За прво дете до 1.99 години сместувањето е беслатно. 
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Во понудата не е вклучена туристичка такса истата се плаќа во хотелот и изнесува 4 еур по соба по ноќевање.
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат
 • Чекирањето во хотелот е од 14ч. а напуштањето на собата до 12ч.
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања.

Опис

Ultra All Inclusive програмата вклучува:

 • Појадок, ручек и вечера на принцип на шведска маса со интернационална и медитеранска кујна по принцип на Full Board
 • Два пати неделно тематска забава/вечер во главниот ресторан
 • Локални и меѓународни брендирани алкохолни и безалкохолни пијалоци, кафе и чај од 9.00 до 23.00 часот
 • Ужина достапна од 10.00 до 12.00 и од 15.00 до 18.00 часот
 • Сладолед од 9.30 до 23.00 часот
 • Минибар во собите со локални безалкохолни пијалоци, пиво и вино веднаш достапни при пристигнување
 • Попладневно кафе и чај со торта од 16.00 до 18.00 часот
 • Бесплатен безжичен интернет на јавни места
 • Лежалки, чадори и крпи за плажа покрај базенот и на плажата
 • Сеф во соба
 • Анимациски програм со денски и ноќни активности: еднаш неделно фолклорна вечер, вечер со музика во живо
 • Теретана
 • Аеробик, тенис, пинг-понг, бокија (Преку ден)
 • Мини клуб за деца (4-12 год.)
 • Бесплатен хотелски шатл автобус до Неа Скиони за време на работни денови.

Anastasia Resort & SPA е лоциран веднаш до морето (на 60 метри) на првиот крак во Грција, на 3 километри од најблиското рибарско гратче и далеку од останатите хотели. Хотелот нуди 115 луксузно опремени соби, располага со 2 различни барови каде можете да се релаксирате покрај базенот. Во ресторанот ќе можете да уживате во различните кујни: медитеранска, грчка или интернационална. Хотелот располага и со Спа центар и надворешни терени за тенис. За најмладите има детски клуб каде децата ќе може да ги подобрат нивните актерски или играчки способности.

На 7 км од хотелот има најразлични барови каде има вечерни забави, за да го почуствувате вистинскиот грчки вечерен живот постете ја Калитеа (25 км.) каде што е центарот на вечерниот живот.

Професионален персонал, добро средени надворешни површини, пријатно уредени соби, свеж воздух, сино море и мир – тоа е се што ве очекува во овој хотел.

Погледнете го видео клипот од хотелот тука.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.