2 ја следат оваа компанија


Мајка Тереза со порака 3Д изработка

2700 ден.

Преостанато време

Опис

  • 3Д изработка
  • Изработено на тегет кадифе
  • Техника: филигран
  • Декорација: стаклени циркони
  • Дрвена рамка
  • Заштитена со стакло
  • Димензии: 32 x 26 x 3 cm

Порака: "I CAN DO THINGS YOU CANNOT, YOU CAN DO THINGS I CANNOT, TOGETHER WE CAN DO GREAT THINGS" - Mother Teresa 

* Доколку сакате промена на боја и формат контактирајте не ОВДЕ или во делот коментар при нарачка

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.