- 34%

Majorette Лиценцирани метални автомобили 3/1

699 ден.

459 ден.

Остануваат:

30

Шифра:

Карактеристики: Тркачки автомобили: играчка за возбудливи натпревари. Достапни од 3 различни комбинации на VW, Porsche и Mercedes Benz.  Секоја позната трка може да биде повторно донесена во вашиот дом. Покрај натреварувачкиот дух можете да направите и
 • Бул. Киро Глигоров бр.13, 1000 Скопје

  Одведи ме таму

  075 386 601, 078 386 605, 02 5213 171

  uprava@apollomk.mk

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

Карактеристики:

 • Тркачки автомобили: играчка за возбудливи натпревари.
 • Достапни од 3 различни комбинации на VW, Porsche и Mercedes Benz. 
 • Секоја позната трка може да биде повторно донесена во вашиот дом.
 • Покрај натреварувачкиот дух можете да направите и уникатна колекција.
 • Димензии: 7,5 x 3 x 3cm

За компанијата

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Apollo Toys". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Apollo Toys" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1500 ден..
Види ја продавницата на "Аpollo Toys" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.