img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

16 ја следат оваа компанија


Make P:rem Comfort Me Panthenol Moisture Essence

990 ден.

990 ден.

Опис

Comfort Me Panthenol Moisture Essence e есенција со млечна текстура која во својот состав има Niosome Panthenol и ѝ дава моќна хидратација на кожата. Оваа есенција е погодна за сите типови кожа, посебно за најчувствителната.

Овој производ содржи 11,000ppm од Niosome Panthenol, кој има подобра апсорпција од обичниот пантенол е состојка која первентивно делува на губење на влажност на кожата, длабоко хидрира и ја прави по сјајна.

Мадекасозидот пак е одговорен за заздравување на рани и хидратација. Цератенолoт пак помага за зајакнување на заштитната бариера на кожата.

Овој производ е хипоалерген, не содржи парфеми и е во зелена зона на безбедни состојки според класификацијата на EWG.

Употреба: По користењето на тонер, нанесете соодветна количина на лицето.

 

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.