img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

16 ја следат оваа компанија


Make P:rem Peel Me Radiance Peeling Sleeping Pack

1490 ден.

1490 ден.

Опис

MAKE P:REM Peel Me Radiance Peeling Sleeping Pack е ноќна маска за нежен пилинг. Тоа е хипоалерген производ со лесна гел текстура со нежна PHA киселина која помага за отстранување на мртвите клетки на кожата, а воедно ја хидрира и прави по мека во текот на ноќта. Aqua церамидите имаат клучна улога во хридрирањето и обновувањето на заштитната бариера на кожата и прават таа да изгледа чиста и свежа.

Оваа гел крема обезбедува инстантна хидратација па затоа веднаш ќе ја почувствувате кожата свежа и навлажнета.

Овој производ може да го употребите една вечер пред некој важен настан, со цел да го вратите сјајот на лицето и да ја подобри целокупната состојба на кожата.

Употребете го MAKE P:REM Peel Me Radiance Peeling Sleeping Pack како последен чекор во ноќната рутина, ставете доволна количина и почекајте да се впие во кожата. Следното утро измијте го лицето и нанесете заштитен фактор за сонце.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.