img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

16 ја следат оваа компанија


Make P:rem Safe Me Relief Essence Toner

1390 ден.

1390 ден.

Опис

Make P:rem Safe Me. Relief Essence Toner е интензивно хидрантен тонер кој го зголемува нивото на влжност на кожата до 466,68%. Формулата  pH-5,5 ја смирува и хидрира а истовремено го враќа природниот баланс на кожата.  

Збогатен со растителни екстракти и навлажнувачки агенси за да направи вашата кожа да остане еластична во текот на целиот ден. 

Воедно овој тонер во својот состав има церамиди, пантенол и LMW (мала молекуларна тежина) на хијалуронска киселина кои се одговорни за задржување на влажноста во кожата.  

Употреба: По миењето на лицето, во првиот чекор од рутината за нега, нанесете соодветна количина на памучен тупфер. Нежно чистете го лицето, освен областа околу очите и устата, почнувајќи од внатре кон надвор. 

 

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.