img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

16 ја следат оваа компанија


Make P:rem Safe Me Relief Moisture Cleansing Foam

870 ден.

870 ден.

Опис

Make P:rem Safe Me Relief Moisture Cleansing Foam е нежно пенливо средство за измивање со неиритирачки и благи киселини кои длабински ги чистат порите од нечистотија. Многу лесно ја отстранува и шминката на лицето како и заштитниот филм од СПФ заштитните фактори.

Овој чистач ѝ ја дава потребната влажност на кожата, па затоа после измивањето нема да имате чувство на затегање на лицето. Одличен е за сите типови кожа, посебно за осетлива и иритирана.

Формулиран со екстракт од Мarrubium vulgare за заштита на кожата од надворешни штетни фактори и екстракт од плод од дрво баобаб за да ѝ помогне на кожата да ја задржи влагата.

Употреба: Нанесете соодветна количина додека целосно не се направи пена. Нежно чистете го лицето со масирање и исплакнете со млака вода.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.