0 ја следат оваа компанија


Македонска/Албанска азбука во кутија

3990 ден.

3591 ден.

Опис

Сет букви од Македонската/Албанската азбука организирани во кутија -Учиме да читаме и пишуваме.

Сетот содржи по 5 парчиња од секоја од самогласките (1 голема и 4 мали, Пр. А,а,а,а,а) и 3 парчиња од секоја согласка (1 голема и 2 мали).

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

  • Производот може да го подигнете од локациите на "Дрвено катче"
  • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
  • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.