Денови на едукација! 95% попуст на online курс за Makeup Artistry + сертификат од Introduction International Open Academy во вредност од 18 538 ден. (299 eur) по цена од 868 ден. (14 eur)

РАСПРОДАДЕНО

Денови на едукација! 95% попуст на online курс за Makeup Artistry + сертификат од Introduction International Open Academy во вредност од 18 538 ден. (299 eur) по цена од 868 ден. (14 eur)

Цена

868 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

18,538 ден.

Попуст

95%

Заштеда

17,670 ден.

Купени : 1

Добивате

Online курс за Makeup Artistry + сертификат


Услови

  • Купонот може да се искористи од 14.06.2018 до 31.08.2018
  • Курсот се изведува online на англиски јазик.
  • Купонот е наменет за следење на online курсот Makeup Artistry
  • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 65 дена од активацијата на кодот.
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
  • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил info@internationalopenacademy.com

Опис

Станете врвен професионален шминкер и дознајте за сите трикови за шминкањето и разубавете ги другите за било која пригода.

Повеќе информации за курсот и модулите може да видите на следниот ЛИНК

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

Сакаме да ги видиме нашите студенти да ги следат своите соништа и да ги остваруваат своите амбиции. Започнете денес и направете чекор во иднината која е пред вас!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ