98% попуст на онлајн курс: Making Budget & Forecast + Е-сертификат од Course Central во вредност од 30 819 ден. (497 €) по цена од 434 ден. (7 €)

Цена

434 ден.

Вредност

26350 ден.

Попуст

98%

Заштеда

25916 ден.

Преостанато време

Купени: 1

Добивате

Oнлајн курс: Making Budget & Forecast + Е-сертификат

Услови

  • Купонот може да се искористи од 16.09.2021 до 21.11.2023
  • Курсот се изведува online на англиски јазик
  • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
  • Во полето Voucher code потребно е да го внесете кодот на купонот
  • По завршувањето на курсот добивате e-сертификат
  • За дополнителни информации обратете се на email: [email protected]
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

This Making Budget & Forecast course is designed for professionals who want to thrive in their profession. The Making Budget & Forecast covers all the essential skills and knowledge needed to become specialised in this sector. You will learn real life knowledge and expertise from the industry experts and practitioners from this Making Budget & Forecast course.

The Making Budget & Forecast course starts with the basic knowledge of Making Budget & Forecast and gradually shares expertise knowledge. In this course you will get a complete idea of Making Budget & Forecast with key concepts, strategies regarding use of it and in-depth knowledge. The Making Budget & Forecast course is completely an online course. You can access this course from any part of the world with just a smart device and the internet.

Подетлано погледни го курсот ТУКА

 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.