46 ја следат оваа компанија


- 17%

Makita Електрична косилка за трева 1200W + 3 години гаранција

9599 ден.

7990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Ширина на сечење: 330 mm
 • Висина на сечење: 20 – 55 mm
 • Влез во континуирана оценка: 1200 W
 • Големина на предно тркало: 139 mm
 • Големина на задно тркало: 178 mm
 • Дијаметар на дупка: 8 mm
 • Капацитет: 30 L
 • Без брзина на оптоварување: (RPM) 3,400
 • Препорачана површина на косење: 400 m2
 • Димензии: 1,230 x 380 x 870-1,110 mm
 • Тежина на производот: 10.2 kg

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.