22% попуст на музичка проодувалка Baby Walker Lion + бесплатна достава од "Мактоп" во вредност од 2670 ден по цена од 2090 ден.

РАСПРОДАДЕНО

22% попуст на музичка проодувалка Baby Walker Lion + бесплатна достава од "Мактоп" во вредност од 2670 ден по цена од 2090 ден.

Цена

2,090 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,670 ден.

Попуст

22%

Заштеда

580 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Добивате

Музичка проодувалка Baby Walker Lion

* Наменета за деца над 6 месеци


Услови

  • Купонот може да се искористи од 10.02.2017 до 17.03.2017
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Бесплатна достава!
  • По купувањето на купонот испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)

Опис

Baby Walker проодувалката користи музичка клавијатра која вашите деца ќе ја обожаваат. Силните бои и музички ефекти, допринесуваат проодувалката не само да допринесва во првите чекорчиња на вашето дете, туку и развој на осетот за ритам и музикалност.

Карактеристики на производот:

  • Материјал: пластика
  • Музички тастарури
  • Музичка играчка телефон
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ