39% попуст на играчка Baymax Superhero + бесплатна достава од "Мактоп" во вредност од 650 ден по цена од 399 ден.

РАСПРОДАДЕНО

39% попуст на играчка Baymax Superhero + бесплатна достава од "Мактоп" во вредност од 650 ден по цена од 399 ден.

Цена

399 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

650 ден.

Попуст

39%

Заштеда

251 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава

Добивате

Играчка Baymax Superhero + бесплатна достава


Услови

  • Купонот може да се искористи од 10.02.2017 до 17.03.2017
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Бесплатна достава!
  • По купувањето на купонот испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)

Опис

Baymax Superhero играчката е совршен подарок за вашите најмили. Изработена од мек материјал, со подвижни раце и половина.

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 10 x 13 x 15 cm
  • Материјал: PVC
  • Наменета за деца над 6 години
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ