За поголема работна удобност на вашиот лаптоп! 62% попуст на E-Table масичка за лаптоп со вграден кулер + бесплатна достава од "Мактоп" во вредност од 2900 ден. по цена од 1090 ден.

РАСПРОДАДЕНО

За поголема работна удобност на вашиот лаптоп! 62% попуст на E-Table масичка за лаптоп со вграден кулер + бесплатна достава од "Мактоп" во вредност од 2900 ден. по цена од 1090 ден.

Цена

1,090 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,900 ден.

Попуст

62%

Заштеда

1,810 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 67

Бесплатна достава

Добивате

E-Table масичка за лаптоп + бесплатна достава


Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.01.2017 до 28.02.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Бесплатна достава!
 • По купувањето на купонот испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)

Опис

Зголемете ја својата удобност при користење на вашиот лаптоп! Изработена од висококвалитетна пластика, со вграден вентилатор за ладење и простор на кој можете да ги поставите другите предмети за целосна удобност при вашата работа.

Карактеристики на производот:

 • Погодна за сите видови преносни компјутери
 • Направена од високо квалитетна пластика
 • USB кабел
 • Прилагодување на височината и ногарките
 • Држач за чаши
 • Подлога за глувчето
 • Двоен вентилаторот за ладење - поврзан преку USB
 • Погоден за сите места каде што се користи лаптоп,за читање,цртате, пишувате или јадете
 • Ултра тенок (само 3,6 cm), лесен, екстра издржлив
 • Издржува тежина до 25 кг
 • 315 x 560 x 36.1mm
 • Тежина: 1,59kg
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Uranagic

uplateno pred 3 dena, nikakov odgovor da dobijam od maktop na prateni e-maili!!!

Член на Grouper од: 16-01-2017

biljanaadmin

@Uranagic Ве молиме повторно испратете емаил на компанијата Мактоп на maktopmk@yahoo.com или надоврзете се на истата конверзација дека очекувате одговор.

Член на Grouper од: 09-02-2015

KI08

Ме интересира една ситница, како тоа претходната цена кај овие била “2900“ ден.?! Па најмалку две години наша позната продавница за компјутерска опрема ги продава истиве по цена од 1000 ден.? Дали се врши некаква контрола бидејќи Групер е полн со вакви случаи?

Член на Grouper од: 25-12-2016

biljanaadmin

@KI08 Ние немаме информација за редовната цена на производот во други компании. Доколку имате линк од производот заедно со редовната цена, ве молиме испратете ни го на contact@grouper.mk за да извршиме проверка.

Член на Grouper од: 09-02-2015

KI08

@biljanaadmin Мејлот со назив, цена и сл. ви е пратен.

Член на Grouper од: 25-12-2016

hristinakočovska

Dali moze da se podigne od samata prodavnica?

Член на Grouper од: 27-10-2012

biljanaadmin

@hristinakočovska Производот може да ви биде испратен само со бесплатна достава од компанијата Мактоп.

Член на Grouper од: 09-02-2015
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ