25% попуст на детска едукативна табла + бесплатна достава од "Мактоп" во вредност од 1450 ден. по цена од 1090 ден.

РАСПРОДАДЕНО

25% попуст на детска едукативна табла + бесплатна достава од "Мактоп" во вредност од 1450 ден. по цена од 1090 ден.

Цена

1,090 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,450 ден.

Попуст

25%

Заштеда

360 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

Бесплатна достава

Добивате

Детска едукативна табла + бесплатна достава


Услови

  • Купонот може да се искористи од 12.01.2017 до 15.02.2017
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Бесплатна достава!
  • По купувањето на купонот испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)

Опис

Детската едукативна табла користи две табли, на едната се користи креда, додека на другата се користат фломастери. Нејзината магнетност овозможува користење и на броевите, буквите и математичките знаци, со што вашето дете може да започне со својата едукација и својот дом. 
Направете го изучувањето на азбуката и математиката лесно и интересно!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ