57% попуст на детски скутер Glider со Y платформа + бесплатна достава од "Мактоп" во вредност од 4580 ден. по цена од 1990 ден.

РАСПРОДАДЕНО

57% попуст на детски скутер Glider со Y платформа + бесплатна достава од "Мактоп" во вредност од 4580 ден. по цена од 1990 ден.

Цена

1,990 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,580 ден.

Попуст

57%

Заштеда

2,590 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 2

Бесплатна достава

Добивате

Детски скутер Glider со Y платформа + бесплатна достава

Достапни бои:

 • Розева
 • Сина
 • Зелена

* При нарачување на производот за достава, потребно е да ја наведете посакуваната боја


Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.01.2017 до 15.02.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Бесплатна достава!
 • По купувањето на купонот испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)

Опис

Карактеристики на производот:

 • Трите нивоа овозможуваат да се користи како точаче со седиште и скутер со волан со две рачки за поголема безбедност на вашето дете.
 • Седиштето му овозможува на вашиот мал возач удобност и безбедност
 • Широката платформа за стоење со волан со две рачки обезбедува дополнителна стабилност во моментот кога вашето дете учи да го вози скутерот.
 • Високо сензитивна кочница која му овозможува на вашето дете да застане
 • Воланот и двете предни тркала овозможуваат лесно движење
 • Помага во развивање на координацијата и стабилноста на вашето дете
 • Лесен дизајн што овозможува лесно носење
 • Препорачано користење до 20 килограми
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ