28% попуст на Happy Baby забавна детска вртелешка + бесплатна достава од "Мактоп" во вредност од 1200 ден по цена од 870 ден.

РАСПРОДАДЕНО

28% попуст на Happy Baby забавна детска вртелешка + бесплатна достава од "Мактоп" во вредност од 1200 ден по цена од 870 ден.

Цена

870 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,200 ден.

Попуст

28%

Заштеда

330 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

Бесплатна достава

Добивате

Happy Baby забавна детска вртелешка


Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.01.2017 до 15.02.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Бесплатна достава!
 • По купувањето на купонот испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)

Опис

Мултифункционалензабавенпаркзанадкреветче, одличен за држење на вниманието на вашето бебе. Забавниот парк ја зголемува когнитивната способност кај бебињата.

 Карактеристики:

 • Јазголемува интелигенцијата кај бебињата
 • Помага да препознаваат бои
 • Помага при развој на нивната мускулатура
 • Придонесува за здраво растење
 • Помагаза самостојно да стојат во креветчето

Сетот се состои од:

 • Тропалка
 • Огледало
 • Забавенпарк
 • Механизамзавртење и нови стилови на музика
 • Висечкирачкизапоставувањенафигурите
 • Живописнифигуризадржење на вниманието на бебето
 • Цврста мобилнарачкасододатокзаприцврстување
 • Можете да го сопрете вртењето и музиката во секое време
 • Безбедносно копче за музичкото вртење на фигурите
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ