Ослободете се од болките во грбот! 50% попуст на Magic Back Support + бесплатна достава од "Мактоп" во вредност од 1080 ден. по цена од 990 ден.

Цена: 990 ден.

Со секое купување на Grouper.mk од 15.12.2016 до 20.01.2017 година со твојата Mastercard картичка учествуваш во извлекување за iPhone 7 и Samsung Galaxy S7!

Ослободете се од болките во грбот! 50% попуст на Magic Back Support + бесплатна достава од "Мактоп" во вредност од 1080 ден. по цена од 990 ден.

Вредност

1,990 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1,000 ден.

Преостанато време

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 1

Бесплатна достава
 • ул. Лермонтова бр.3 локал 1 (до Италијанска амбасада)

 • maktopmk@yahoo.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 16:00

Добивате

Magic Back Support + бесплатна достава


Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.01.2017 до 31.01.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Бесплатна достава!
 • По купувањето на купонот испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)

Опис

Карактеристики на производот:

 • Растегнувач, коректор на вашето држење и правилно држење на половината. Подобрување на флексибилноста и намалување и спречување на појавување на болки во грбот
 • Ефективно третирање на грчеви во мускулите, натиснати нерви, ишијас, прекoуменерена флексија
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ