29% попуст на мултифункционална детска едукативна табла + бесплатна достава од "Мактоп" во вредност од 1390 ден. по цена од 990 ден.

РАСПРОДАДЕНО

29% попуст на мултифункционална детска едукативна табла + бесплатна достава од "Мактоп" во вредност од 1390 ден. по цена од 990 ден.

Цена

990 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,390 ден.

Попуст

29%

Заштеда

400 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава

Добивате

Мултифункционална детска едукативна табла + бесплатна достава


Услови

  • Купонот може да се искористи од 10.02.2017 до 17.03.2017
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Бесплатна достава!
  • По купувањето на купонот испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)

Опис

Ова е најпрекрасниот подарок кој можее да го подарите на вашето дете. Едната страна од таблата е бела магнетна табла со магнетни коцки со броеви, букви и знаци на која можете да пишувате со фломастер, додека на другата страна се наоѓа црна табла на која можете да пишувате. На горниот дел од таблата се наоѓа Абакус како и панел за калкулација со математички симболи и броеви, кој е корисен за изучување на математичките калкукации. На горниот дел исто така се наоѓа мал детски часовник за изучување на времето и латински букви.

Таблата е наменета за деца над 3 години. Изградена од дрвена рамка, претставува прекрасен подарок за секое дете.

Димензии на производот:

  • Висина: 54 cm
  • Ширина: 36 cm
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ