18% попуст на бебе музичка фитнес опрема + бесплатна достава од "Мактоп" во вредност од 1750 ден по цена од 1430 ден.

РАСПРОДАДЕНО

18% попуст на бебе музичка фитнес опрема + бесплатна достава од "Мактоп" во вредност од 1750 ден по цена од 1430 ден.

Цена

1,430 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,750 ден.

Попуст

18%

Заштеда

320 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

Бесплатна достава

Добивате

Бебе музичка фитнес опрема

* Наменета за деца над 3 месеци


Услови

  • Купонот може да се искористи од 12.01.2017 до 15.02.2017
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Бесплатна достава!
  • По купувањето на купонот испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)

Опис

Музичката опрема за вежбање за бебе, е изработена од нетоксична, безбедна пластика за деца. Сетот содржи и дополнителни висечки тропалки и играчки што го прави вежбањето интересно и возбудливо за вашето дете.

Клучни функционалности:

  • 12 песни
  • Прекрасни мелодии
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ