25% попуст на музичка куќичка + бесплатна достава од "Мактоп" во вредност од 970 ден по цена од 730 ден.

РАСПРОДАДЕНО

25% попуст на музичка куќичка + бесплатна достава од "Мактоп" во вредност од 970 ден по цена од 730 ден.

Цена

730 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

970 ден.

Попуст

25%

Заштеда

240 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава

Добивате

Музичка куќичка + бесплатна достава


Услови

  • Купонот може да се искористи од 10.02.2017 до 17.03.2017
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Бесплатна достава!
  • По купувањето на купонот испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)

Опис

Забавната музичка куќичка е совршен подарок за малите бебиња кои го изучуваат светот. Користи копчиња со бројки и животни, како вашето дете би ги научило броевите, но и звуците кои секое животно ги испушта.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ