23% попуст на детска музичка играчка со модел по избор: мече или патче + бесплатна достава од "Мактоп" во вредност од 980 ден. по цена од 750 ден.

РАСПРОДАДЕНО

23% попуст на детска музичка играчка со модел по избор: мече или патче + бесплатна достава од "Мактоп" во вредност од 980 ден. по цена од 750 ден.

Цена

750 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

980 ден.

Попуст

23%

Заштеда

230 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава

Добивате

Детска музичка играчка со модел по избор + бесплатна достава

 • Мече
 • Патче

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.02.2017 до 17.03.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Бесплатна достава!
 • По купувањето на купонот испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • При контактирање на компанијата потребно е да го наведете посакуваниот модел

Опис

Карактеристики на производот:

 • Големина: 29 x 6.5 x 29cm
 • Тежина: 21kg
 • Материјал: пластика
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ