Revoflex Xtreme - нова теретана во домот! 48% попуст на Revoflex Xtreme справа за вежбање + бесплатна достава од "Мактоп" во вредност од 1899 ден. по цена од 990 ден.

Цена: 990 ден.

Со секое купување на Grouper.mk од 15.12.2016 до 20.01.2017 година со твојата Mastercard картичка учествуваш во извлекување за iPhone 7 и Samsung Galaxy S7!

Revoflex Xtreme - нова теретана во домот! 48% попуст на Revoflex Xtreme справа за вежбање + бесплатна достава од "Мактоп" во вредност од 1899 ден. по цена од 990 ден.

Вредност

1,899 ден.

Попуст

48%

Заштеда

909 ден.

Преостанато време

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 2

Бесплатна достава
 • ул. Лермонтова бр.3 локал 1 (до Италијанска амбасада)

 • maktopmk@yahoo.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 16:00

Добивате

Revoflex Xtreme справа за вежбање + бесплатна достава


Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.01.2017 до 31.01.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Бесплатна достава!
 • По купувањето на купонот испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)

Опис

Карактеристики на производот:

 • 44 различни вежби
 • Доволно е само 5 минутно дневно вежбање
 • Екстремно брзо затегнување на мускулите на телото: стомачни, задник, нозе, рамо, бицепс, трицепс, грб
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ