24% попуст на Talking Tom играчка со тапани - Тоm can Drum + бесплатна достава од "Мактоп" во вредност од 890 ден по цена од 680 ден.

РАСПРОДАДЕНО

24% попуст на Talking Tom играчка со тапани - Тоm can Drum + бесплатна достава од "Мактоп" во вредност од 890 ден по цена од 680 ден.

Цена

680 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

890 ден.

Попуст

24%

Заштеда

210 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава

Добивате

Talking Tom играчка на тапани - Tom can Drum


Услови

  • Купонот може да се искористи од 10.02.2017 до 17.03.2017
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Бесплатна достава!
  • По купувањето на купонот испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)

Опис

Talking Tom се враќа, овојпат со тапани!

Новата музичка играчка ќе го забавува вашето дете. Talking Tom овојпат се дружи со своето тапанче, и при испуштањето на музички ефекти, истовремено од своите уши испушта светлосни ефекти.
Сo Talking Tom никогаш не е здодевно!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ