22% попуст на детска едукативна табла со прилагодлива висина + бесплатна достава од "Мактоп" во вредност од 1650 ден. по цена од 1290 ден.

РАСПРОДАДЕНО

22% попуст на детска едукативна табла со прилагодлива висина + бесплатна достава од "Мактоп" во вредност од 1650 ден. по цена од 1290 ден.

Цена

1,290 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,650 ден.

Попуст

22%

Заштеда

360 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 2

Бесплатна достава

Добивате

Детска едукативна табла со прилагодлива висина + бесплатна достава


Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.01.2017 до 15.02.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Бесплатна достава!
 • По купувањето на купонот испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)

Опис

Клучни карактеристики на производот:

 • Прилагодување на висината на таблата
 • Лесна ротација на двете страни
 • Магнетна бела табла и класична црна табла
 • Висина: 86 cm
 • Ширина: 46 cm
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ