Неодоливо мезе за целото друштво! 45% попуст на зимска мезе даска + бокалче ракија за 4 лица Ресторан Мал Алтан во вредност од 900 ден. по цена од 490 ден.

Вредност

900 ден.

Попуст

45%

Заштеда

410 ден.

Купени: 11

 • ул.Сава Михајлов 35 /1-7

  Одведи ме таму

  070 312 261

Добивате

Зимска мезе даска + бокалче ракија за 4 лица:

 • Ајвар
 • Лутеница
 • Модар патлиџан
 • Туршија салата
 • Овчо сирење (200гр)
 • Селско лепче

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.12.2018 до 31.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи за во ресторанот, не важи "за носење"
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Отворени сме во секое време да го слушнеме вашето ценето мислење, сугестии и критики со цел да го добиеме најдобриот производ кој што сите го посакуваат. Со оглед на тоа што ние не сме производство,нашиот "производ" е и ќе биде задоволен клиент.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.