- 30%

30% попуст на мал нож со четкица за пeчурки Fiskars 1002864 во вредност од 360 ден. по цена од 252 ден.

360 ден.

252 ден.

Остануваат:

28
  • Ул.16та Македонска Бригада бр.10/4

    Одведи ме таму

    023171111

    sales@domestic-miele.mk

Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Мал нож со четкица за пeчурки Fiskars 1002864

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Miele Macedonia". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Miele Macedonia" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.