Музика под туш! 46% попуст на мал водоотпорен Bluetooth звучник + USB кабел за полнење со боја по избор + бесплатна достава во вредност од 1100 ден. по цена од 599 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Музика под туш! 46% попуст на мал водоотпорен Bluetooth звучник + USB кабел за полнење со боја по избор + бесплатна достава во вредност од 1100 ден. по цена од 599 ден.

Цена

599 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,100 ден.

Попуст

46%

Заштеда

501 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 17

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Мал водоотпорен Bluetooth звучник со боја по избор:

 • Розева боја
 • Жолта боја
 • Сина боја
 • Зелена боја
 • Црна боја
 • Бела боја

Услови

 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика) од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот
 • Доставата не е вклучена во купонот
 • Доколку сакате достава потребно е да си купите ваучер за достава од следната зделка https://grouper.mk/deal/dostava-na-proizvod
 • По купување на купонот за ваучерот потребно е да го испратите купон кодот и пин кодот од купениот купон за достава на производ, заедно со потребните податоци за достава: име и презиме, адреса, телефонски број, купон код и пин код од купениот производ, на dostava@grouper.mk
 • Искористувањето на ваучерот за достава е еднократно.

Опис

Карактеристики на производ

 • Кружен и модерен дизајн
 • Водоотпорен
 • Контролни копчиња
 • Микрофон за повици од говорникот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ