До 50% попуст на малешевски специјалитет по избор: малешевски клиси, малешевски клиси со праз или малешевска тава во Гостилница Малешевски Мерак

РАСПРОДАДЕНО

До 50% попуст на малешевски специјалитет по избор: малешевски клиси, малешевски клиси со праз или малешевска тава во Гостилница Малешевски Мерак

Цена

99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

200 ден.

Попуст

51%

Заштеда

101 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 120

 • Јане Сандански бр.70-2, Скопје

 • 078 351 471

 • malesevski.merak@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 00:00 Саб-Нед: 08:00 - 00:00

Добивате

Малешевски специјалитет по избор:

 • Малешевски клиси, цена: 200 ден. 99 ден.
 • Малешевски клиси со праз, цена: 220 ден. 109 ден.
 • Малешевска тава, цена: 250 ден. 129 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.10.2018 до 20.11.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење".
 • Во петок, сабота и недела понудата важи до 20 часот.
 • Потребна е резервација за 3 лица или повеќе.

Опис

Традиционален ресторан кој Ви нуди најширок спектар на Малешевски специјалитети на само чекор од вас!

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ