До 50% попуст на малешевски специјалитет по избор: малешевски клиси, малешевски клиси со праз или малешевска тава во Гостилница Малешевски Мерак

Цена

ден.

ден.

Опција Опција е задолжително поле!

Вредност

200 ден.

Попуст

51%

Заштеда

101 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 73

 • Јане Сандански бр.70-2, Скопје

  Одведи ме таму

  078 351 471

  malesevski.merak@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Малешевски клиси 200 ден. 99 ден.
Малешевски клиси со праз 220 ден. 109 ден.
Малешевска тава 250 ден. 129 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.03.2019 до 18.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење".
 • Во петок, сабота и недела понудата важи до 20 часот.
 • Потребна е резервација за 3 лица или повеќе.

Опис

Традиционален ресторан кој Ви нуди најширок спектар на Малешевски специјалитети на само чекор од вас!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.