43% попуст на сет од 10 мали алкални батерии од 1.55V во вредност од 210 ден. по цена од 119 ден. + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

43% попуст на сет од 10 мали алкални батерии од 1.55V во вредност од 210 ден. по цена од 119 ден. + бесплатна достава

Цена

119 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

210 ден.

Попуст

43%

Заштеда

91 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 2

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Сет од 10 мали алкални батерии од 1.55V


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики

 • Јачина: 1.55V
 • х 10 батерии во пакување 
 • Наменети за часовници, калкулатори, мини камери и сл. 
 • Алкални батерии
 • Не се наменети за повторно полнење
 • Потребно е да се чуваат на суво и темно место
 • Да не се фрлаат во оган
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ