За посвеж и повпечатлив изглед на вашите нокти! 50% попуст на маникир со гел лак во My Dream во вредност од 500 ден. по цена од 250 ден.

Цена

250 ден.

Вредност

500 ден.

Попуст

50%

Заштеда

250 ден.

Купени: 10

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Видое Смилевски Бато 19/4

  Одведи ме таму

  070 551 001; 2444 455

Добивате

Маникир со гел лак

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.11.2019 до 30.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребна е претходна резервација на тел. 070 551 001 и 2444 455
 • Лимит: Едно лице може да купи повеќе купони

Опис

МАНИКИР е естетско-хигиенско средување на рацете и кутикулите околу ноктот. Маникирот е од големо значење за постигнување на саканиот ефект на негувани раце и нокти. Постапката подразбира отстранување на масните наслаги од плочката на ноктот, буткање или сечење на кутикулите, обликување на ноктите и полирање, пилинг, нанесување парафин и лакирање. Времетраењето е 40 мин.

Во My Dream знаеме дека сте посебни и единствени. Нашата цел е да го направиме вашето искуство во нашиот салон што е можно посовршено.

Нашата филозофија е да ве третираме посебно така што сите наши третмани да ви бидат по мерка за сите вашите посебни барања.

Сакаме да се опуштите знаејќи дека комплетниот наш професионален персонал ќе работи да ја направи вашата посета толку посебна колку што сте и Вие. Имаме богатство од знаење и искуство што ни овозможува да се погрижиме за секоја ваша потреба.

Постоиме само за вас! Уверете се во нашата грижа и професионалност. Изгледајте убаво, чувствувајте се чудесно ... посетете го My Dream денес.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.