За беспрекорни нокти! До 35% попуст на маникир со гел лак, гел на природни нокти или наливни нокти од Студио ММ Миа Марија

Цена од

240 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

350 ден.

Попуст

31%

Заштеда

110 ден.

Купени: 19

 • Видое Смилевски Бато 3, Skopje, North Macedonia (спро ТЦ Лиса)

  Одведи ме таму

  071 297 017

Добивате

Опции на понудата:

Маникир со гел лак 350 ден. 240 ден.
Гел на природни нокти 600 ден. 390 ден.
Наливни нокти 900 ден. 590 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.05.2019 до 15.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација

Опис

Новоотворен салон кој целосно ќе се погрижи за вашата убавина.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.