54% попуст на маникир со гел лак и парафин во вредност од 700 ден. по цена од 325 ден. од Студио Белеза

Вредност

700 ден.

Попуст

54%

Заштеда

375 ден.

Купени: 8

 • Ул. Ловќенска бр.15б 1000 Skopje

  Одведи ме таму

  078 410 807

  beleza_dooel@yahoo.com

Добивате

Маникир со гел лак и парафин

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.03.2019 до 30.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Овозможете си совршена реалакасација со која ќе ја доведете убавината на вашето лице и тело до совршенство. Преку поврзување на современите техники и традиционални методи заедно со најквалитетните материјали за работа на секоја девојка и жена и овозможуваме професионални третмани на лице, тело и нокти.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.