Прекрасни нокти за секоја пригода! 50% попуст на маникир или медицински педикир со гел лак + масажа со oрганско масло во Мое студио Дадар

Цена од

350 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

700 ден.

Попуст

50%

Заштеда

350 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 32

Добивате

Опции на понудата:

Маникир со гел лак + масажа со oрганско масло Marakesh 700 ден. 350 ден.
Медицински педикир со гел лак + масажа со oрганско масло Marakesh 800 ден. 450 ден.

 • Маникир со гел лак + масажа со oрганско масло, цена: 700 ден. 350 ден.
 • Медицински педикир со гел лак + масажа со oрганско масло, цена: 800 ден. 450 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.11.2019 до 15.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Тимот на студио Дадар ќе ве пречека со насмевка подготвен да ги задоволи сите ваши потреби. Дозволете професионалниот тим на Мое студио Дадар да се погрижи за вашиот совршен изглед, ќе си заминете среќни, задоволни и ќе зрачите со убавина и самодоверба!

Мое студио-Дадар е екслузивен салон за убавина кој нуди најразлични третмани: професионална шминка, фризура, масажа,маникир, педикир, козметички третмани за лице и уште многу други третмани. Бидете дел од светот на убавината!

Услуги кои ги нуди Мое студио Дадар:

 • Шминка
 • Фризура
 • Масажа на лице
 • Маникир
 • Педикир
 • Солариум
 • Кавитација
 • LPG
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.