За беспрекорни нокти! До 38% попуст на гел лак, гел на природни нокти или типсови во Салон за убавина Kataleya

Цена од

199 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

300 ден.

Попуст

34%

Заштеда

101 ден.

Купени: 13

 • Венјамин Мачуковски 5/1-лок.3

  Одведи ме таму

  078 412 224

Добивате

Опции на понудата:

Гел лак на раце 300 ден. 199 ден.
Гел на природни нокти 450 ден. 299 ден.
Типсови 600 ден. 399 ден.
Fiberglass extension 800 ден. 499 ден.

*Повеќе за техниката Fiberglass extension можете да видите во видеото во ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.10.2019 до 20.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин на 078 412 224

Опис

Салонот за убавина Kataleya ќе се погрижи вашата убавина да блесне. Повелете и уверете се!

Погледнете го крајот на видеото за да го видиете ефектот од Fiberglass Nails: 

За компанијата

Салонот за убавина Kataleya ќе се погрижи вашата убавина да блесне. Повелете и уверете се!

Услуги кои ги нуди салонот:

 • Маникир
 • Педикир
 • Депилација
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.