Вратете го сјајот на вашите нокти! До 51% попуст на медицински педикир, спа педикир со гел лак или маникир во Body & Soul Beauty Lounge

Цена

ден.

ден.

Опција Опција е задолжително поле!

Вредност

700 ден.

Попуст

50%

Заштеда

350 ден.

Купени: 5

 • ул. Емил Зола бр. 6-2/11 ( кај стара рампа)

  Одведи ме таму

  075 423 511, 071 344 717

Добивате

Опции на понудата:

Медицински педикир + завршен пилинг + масажа 1,000 ден. 490 ден.
Спа педикир со гел лак 1,200 ден. 590 ден.
Маникир со гел лак + маска за нега на раце 700 ден. 350 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.12.2018 до 15.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Едно лице може да купи повеќе купони
 • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Медицински педикир опфаќа:

 • Покиснување на стапалата
 • одстранување на здебелени наслаги на кожата
 • обработка на каналите од габични инфекции 
 • санирање и обработка на жуљеви
 • пилинг на стапалата за вадење на сувиот слој
 • чистење на плочката и давање форма
 • средување на кутикулите
 • масажа 
 • лакирање по желба

Body&Soul beauty lounge е центар за убавина и здравје кои нуди третмани за тело и лице, мануелни терапии, маникир, педикир и депилации. Секој клиент може да ужива во прекрасен релаксирачки амбиент, препуштајќи се во медицински и терапевстки тремани за зачувување на убавината, телото и духот. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.