Вратете го сјајот на вашите нокти! До 51% попуст на медицински педикир, спа педикир со гел лак или маникир во Body & Soul Beauty Lounge

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

700 ден.

Попуст

50%

Заштеда

350 ден.

Купени: 5

 • ул. Емил Зола бр. 6-2/11 ( кај стара рампа)

  Одведи ме таму

  075 423 511, 071 344 717

Добивате

Опции на понудата:

Медицински педикир + завршен пилинг + масажа 1,000 ден. 490 ден.
Спа педикир со гел лак 1,200 ден. 590 ден.
Маникир со гел лак + маска за нега на раце 700 ден. 350 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.03.2019 до 15.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Едно лице може да купи повеќе купони
 • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Медицински педикир опфаќа:

 • Покиснување на стапалата
 • одстранување на здебелени наслаги на кожата
 • обработка на каналите од габични инфекции 
 • санирање и обработка на жуљеви
 • пилинг на стапалата за вадење на сувиот слој
 • чистење на плочката и давање форма
 • средување на кутикулите
 • масажа 
 • лакирање по желба

Body&Soul beauty lounge е центар за убавина и здравје кои нуди третмани за тело и лице, мануелни терапии, маникир, педикир и депилации. Секој клиент може да ужива во прекрасен релаксирачки амбиент, препуштајќи се во медицински и терапевстки тремани за зачувување на убавината, телото и духот. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.