За совршено негувани нокти! До 50% попуст на маникир со гел лак, Аnti Аge маникир или педикир во Energi Studio

Цена од

300 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

600 ден.

Попуст

50%

Заштеда

300 ден.

Купени: 42

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Методија Шаторов Шарло (карши црквата св. Илија)

  Одведи ме таму

  02 2464 222, 070 791 243

Добивате

Опции на понудата:

Mаникир со гел лак + пилинг на дланки 600 ден. 350 ден.
Маникир со гел лак со специјален Rubber зацврстувач на нокти + пилинг на раце 850 ден. 490 ден.
АNTI AGE естетски маникир со LUX KRAFT козметика (за жени и мажи) 650 ден. 390 ден.
ANTI AGE естетски маникир со LUX KRAFT козметика + гел лак 750 ден. 450 ден.
СПА педикир со гел лак 900 ден. 450 ден.
Естетски педикир 600 ден. 300 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.09.2019 до 23.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација

Опис

LUX KRAFT Anti Aging третман

Професионален естетски ANTI AGING маникир за жени и мажи подразбира естетски маникир и третирање на вашите раце со специјализираните производи од линијата на светски познатиот бренд LUX KRAFT. 

Во ANTI AGING Q10 третманот се користат професионален пилинг и крема за раце со коензим Q10 од линијата ANTI AGING која ја прави кожата мазна и еластична, ги остранува мртвите клетки од епидермисот,спречува настанување на бори и ги елеминира постоечките, го одржува неопходното ниво на хидратација,а хидрализираната свила прави тенок слој на  површината на кожата штитејки ја од штетни влијанија.

Видливи резултати веднаш по првиот третман    

Еnergi Studio

Дозволете си го чувството на меки стапала и нежни дланки!

Ако сакате да се опуштите, да избегате од секојдневните обврски и да заборавите на брзиот начин на живот, Energi studio е вистинско место за релаксација. Прекрасниот модерен амбиент распростанет на повеќе од 120 м2, заедно со мирната и комфорна атмосфера ќе ви овозможат кратко луксузно и пријатно уживање. Тука ќе ве пречека професионален тим кој повеќе од 15 години се грижи за убавината на жените, притоа строго почитувајќи ги принципите на деловност, етика, континуирана едукација и следење на највисоките стандарди за квалитет при избор на козметички услуги и препарати.

Средување на ноктите на рацете и нозете е препорачливо не само од естетски, туку и од хигиенски причини. За вашите дланки да изгледаат беспрекорно изберете УВ траен лак (гел лак) и вашите нокти ќе бидат средени, сјајни и совршено привлечни најмалку две недели по третманот. Во Еnergi studiо може да одберете повеќе од 50 различни нијанси на бои од брендовите на OPI, iBid или Gelish.

Со професионалниот козметички педикир, вашите стапала и нокти ќе бидат беспрекорно средени и негувани, а секоја проблематика навреме увидена и санирана.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.