Професионална нега! До 48% попуст на маникир, педикир, гел лак на природни нокти или надградба на нокти со гел и типсови по избор во Mona City Fashion

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

750 ден.

Попуст

48%

Заштеда

360 ден.

Купени: 12

 • ул Партизански одреди бр. 8

  Одведи ме таму

  078 270 932

  monacity.fashion@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

Гел лак на природни нокти 400 ден. 190 ден.
Надградба на нокти со гел или типсови 600 ден. 490 ден.
Класичен педикир со парафинска ракавица 750 ден. 390 ден.
Педикир со гел лак 700 ден. 390 ден.
Класичен педикир 450 ден. 290 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.12.2018 до 20.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е предходна резервација
 • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Доколку имате веќе постоечки лед гел или гел, за вадење се наплаќа 100 ден.
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Чувствувајте се убаво ова лето!

Убавината и здравјето започнува од здрави и негувани стапала и дланки. Педикирот и маникирот се совршено решение за одржување на мекоста на кожата на вашите раце и стопала, како и за убавината и здравјето на вашите нокти.

Дозволете му на професионалниот тим од Mona City Fashion да се погрижи за вас!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.