До 50% попуст на маникир или педикир со гел лак во салон за депилација ЕЦЕ

Цена

ден.

ден.

Опција Опција е задолжително поле!

Вредност

600 ден.

Попуст

50%

Заштеда

301 ден.

Купени: 9

 • Бул. јане Сандански бр. 78 Б1/1 галерија лок.6 (во ТЦ Бисер, над Тинекс)

  Одведи ме таму

  071 293 687

Добивате

Опции на понудата:

Педикир со гел лак 800 ден. 399 ден.
Маникир со гел лак 600 ден. 299 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.04.2019 до 04.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација.
 • Доколку предходно имате нанесено гел лак за вадење на истиот се доплаќа 200 денари.
 • Доколку не го посетите салонот во зажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.

Опис

Во секое годишно време на нашата кожа потребна и е нега и внимание, а посебно во пролетните денови. 

Посетете го салонот за депилација ЕЦЕ и добијте мазна и свиленкаста кожа, како и одличен пилинг!

Покрај депилација во салонот можете да ги најдете следните услуги:

 • маникир со гел лак
 • педикир со гел лак
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.