Мартовско разубавување! До 50% попуст на СПА маникир, СПА педикир или естетски педикир во Energi Studio

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

600 ден.

Попуст

50%

Заштеда

300 ден.

Купени: 36

 • ул. Методија Шаторов Шарло (карши црквата св. Илија)

  Одведи ме таму

  02 2464 222, 070 791 243

Добивате

Опции на понудата:

СПА маникир со гел лак (пилинг + масажа на дланки) 650 ден. 390 ден.
СПА педикир со гел лак (уредување на стопала + пилинг + масажа на стопала) 900 ден. 450 ден.
Естетски педикир 600 ден. 300 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.03.2019 до 30.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Дозволете си го чувството на меки стапала и нежни дланки!

Ако сакате да се опуштите, да избегате од секојдневните обврски и да заборавите на брзиот начин на живот, Energi studio е вистинско место за релаксација. Прекрасниот модерен амбиент распростанет на повеќе од 120 м2, заедно со мирната и комфорна атмосфера ќе ви овозможат кратко луксузно и пријатно уживање. Тука ќе ве пречека професионален тим кој повеќе од 15 години се грижи за убавината на жените, притоа строго почитувајќи ги принципите на деловност, етика, континуирана едукација и следење на највисоките стандарди за квалитет при избор на козметички услуги и препарати.

Средување на ноктите на рацете и нозете е препорачливо не само од естетски, туку и од хигиенски причини. За вашите дланки да изгледаат беспрекорно изберете УВ траен лак (гел лак) и вашите нокти ќе бидат средени, сјајни и совршено привлечни најмалку две недели по третманот. Во Еnergi studiо може да одберете повеќе од 50 различни нијанси на бои од брендовите на OPI, iBid или Gelish.

Со професионалниот козметички педикир, вашите стапала и нокти ќе бидат беспрекорно средени и негувани, а секоја проблематика навреме увидена и санирана.

Бидете задоволни од себе и чувствувајте се убаво во престојната пролет!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.