Беспрекорно средени нокти! До 50% попуст на маникир или педикир со гел OPI лакови по избор во Студио Figurella

РАСПРОДАДЕНО

Беспрекорно средени нокти! До 50% попуст на маникир или педикир со гел OPI лакови по избор во Студио Figurella

Цена

350 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

600 ден.

Попуст

42%

Заштеда

250 ден.

Купени : 16

 • ул. Орце Николов бр.68

 • 078 317 379

 • office@grouper.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 20:00

Добивате

Маникир или педикир со гел OPI лакови по избор:

 • Маникир со гел лак, цена: 600 ден. 350 ден.
 • Педикир со гел лак, цена: 900 ден. 450 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.11.2017 до 23.12.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Figurella е бренд на естетски центри во кои што се применува ексклузивен метод за слабеење и ремоделирање на женското тело.

Се издвојува од другите методи по тоа што на клиентките најпрво им се нуди бесплатна целосна анализа на нивната фигура и преку компарација на сегашната и идеалната силуета се приготвува инивидуална програма за слабеење која што се изведува преку серија третмани. Во зависност до третманите се одредува и вкупната цена на програмата на секој клиент.

Студио Figurella се грижи за женската убавина, па покрај уникатните третмани за вежбање и слабеење, воведе и дополнителни третмани за разубавување и нега на телотот како професионални масажи и маникир и педикир со професионални OPI лакови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ