Летно разубавување! До 46% попуст на маникир со гел лак + пилинг на дланки или маникир со гел лак со специјален Rubber зацврстувач на нокти + пилинг на раце во Energi Studio

Цена од

350 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

650 ден.

Попуст

46%

Заштеда

300 ден.

Купени: 35

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Методија Шаторов Шарло (карши црквата св. Илија)

  Одведи ме таму

  02 2464 222, 070 791 243

Добивате

Опции на понудата:

Mаникир со гел лак + пилинг на дланки 650 ден. 350 ден.
Маникир со гел лак со специјален Rubber зацврстувач на нокти + пилинг на раце 850 ден. 490 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.07.2019 до 01.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација

Опис

Дозволете си го чувството на меки стапала и нежни дланки!

Ако сакате да се опуштите, да избегате од секојдневните обврски и да заборавите на брзиот начин на живот, Energi studio е вистинско место за релаксација. Прекрасниот модерен амбиент распростанет на повеќе од 120 м2, заедно со мирната и комфорна атмосфера ќе ви овозможат кратко луксузно и пријатно уживање. Тука ќе ве пречека професионален тим кој повеќе од 15 години се грижи за убавината на жените, притоа строго почитувајќи ги принципите на деловност, етика, континуирана едукација и следење на највисоките стандарди за квалитет при избор на козметички услуги и препарати.

Средување на ноктите на рацете и нозете е препорачливо не само од естетски, туку и од хигиенски причини. За вашите дланки да изгледаат беспрекорно изберете УВ траен лак (гел лак) и вашите нокти ќе бидат средени, сјајни и совршено привлечни најмалку две недели по третманот. Во Еnergi studiо може да одберете повеќе од 50 различни нијанси на бои од брендовите на OPI, iBid или Gelish.

Со професионалниот козметички педикир, вашите стапала и нокти ќе бидат беспрекорно средени и негувани, а секоја проблематика навреме увидена и санирана.

Бидете задоволни од себе и чувствувајте се убаво во престојната пролет!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.