За совршено негувани нокти! 50% попуст на маникир по избор: наливни нокти или гел лак во Spectra Nail Bar

Цена од

399 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

800 ден.

Попуст

50%

Заштеда

401 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 21 | Остануваат: 9

 • Аминта трети 81/1, Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  078 873 703

  info@spectra.com.mk

Добивате

Опции на понудата:

Гел лак 800 ден. 399 ден.
Наливни нокти 1,500 ден. 750 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.11.2019 до 04.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна резервација на термин на телефон 078 873 703.
 • За потврда на резервацијата задолжително испратете го вашето име, купон кодот и пин кодот на sms или viber на 078 873 703.
 • Доколку не се појавите во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не можат да бидат рефундирани. 

Опис

SPECTRA NAIL BAR е првиот вистински Nail Bar лоциран во центарот на Скопје, кој се грижи за здрав и модерен изглед на Вашите нокти. Нашиот салон ја обединува совршената светска технологија за нега на нокти со високо стручен кадар за комплетно задоволство на клиентот.

Nail Bar – овите низ Светот претставуваат уникатен спој на тренди услуги на маникир и педикир изведени во шик и пријатна атмосфера. Spectra Nail Bar Ви овозможува и Вие да бидете дел од светскиот тренд. Дозволете си единствено доживување каде маникирот и педикирот ќе бидат проследени со освежителен напиток, коктел или кафе. Инспириран и создаден во духот на т.н. “lifestyle” салонот поседува уникатен и урбан дизајн. Ентериерот и декорот се спој од комфорт и функционалност, а внимателно избраните детали допринесуваат за чувство на услуга од 5 ѕвезди.

Пасија на нашиот високо стручен тим е убавината. Целта на Spectra Nail Bar е да го доведе третманот на маникир до совршенство, релаксација и урбано доживување при секоја посета. Освен за убавината, Spectra Nail Bar се грижи и за Вашето здравје. Во секојдневната работа се користат стерилизирани инструменти и сетови за еднократна употреба.

Третманите ги вршиме со високо квалитетни и проверени производи од етаблирани производители како OPI, Professionails, Gelish.

Услуги кои ги нудиме:

 • Класичен маникир/педикир
 • Spectra express маникир/педикир
 • Spectra spa маникир/педикир
 • Spectra за мажи маникир/педикир
 • Гел лак
 • Гел + гел лак
 • Наливни нокти со гел лак
 • Декорација и корекција
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.