Летно разубавување! До 42% попуст на маникир со гел лак или надградба на нокти по избор (гел или типсови) во Салон за убавина Mirror

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

500 ден.

Попуст

42%

Заштеда

210 ден.

Купени: 58

 • Петар Попарсов 19-1 Скопје

  Одведи ме таму

  070 577 577

  soncence.snegulka@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Маникир со гел лак 500 ден. 290 ден.
Надградба на нокти по избор (гел или типсови) 1,000 ден. 590 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.06.2019 до 10.08.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Салонот нема да работи од 29.07 - 05.08.2019 (поради годишен одмор)
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.
 • Понудата е наменета само за жени

Опис

Гелните нокти на клиентите им овозможуваат природен изглед, флексибилност и трајност, со што ги покрива оштетените или испукани природни нокти. Целта на гел ноктите е тоа што по некое време може да се постигне и природната должина и убавина на ноктите на клиентот . Гелот станува силна база за природни нокти и спречува нивно кршење и оштетување.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.