Пролетно разубавување! До 42% попуст на маникир со гел лак или надградба на нокти по избор (гел или типсови) во Салон за убавина Mirror

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

500 ден.

Попуст

42%

Заштеда

210 ден.

Купени: 17

Добивате

Опции на понудата:

Маникир со гел лак 500 ден. 290 ден.
Надградба на нокти по избор (гел или типсови) 1,000 ден. 590 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 22.04.2019 до 05.06.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.
  • Понудата е наменета само за жени
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Гелните нокти на клиентите им овозможуваат природен изглед, флексибилност и трајност, со што ги покрива оштетените или испукани природни нокти. Целта на гел ноктите е тоа што по некое време може да се постигне и природната должина и убавина на ноктите на клиентот . Гелот станува силна база за природни нокти и спречува нивно кршење и оштетување.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.